Lang (ANO): Děkuji paní místopředsedkyni, že nám nezatopila. V noci byla zima jak v márnici

Odkaz:
https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Lang-ANO-Dekuji-pani-mistopredsedkyni-ze-nam-nezatopila-V-noci-byla-zima-jak-v-marnici-730774

Zdroj: rss z parlamentnilisty.cz

Načteno v: 1. 3. 2023 18:35

Přeposláno: 53 krát


Podobné články

Lang (ANO): Pirátské pokrytectví

parlamentnilisty.cz • 6. 3. 2025 18:35 zobrazit podobné

Lang (ANO): Naše země není nafukovací

parlamentnilisty.cz • 7. 10. 2025 18:35 zobrazit podobné

Lang (ANO): Volební kampaň bude hnusná

parlamentnilisty.cz • 30. 12. 2024 21:35 zobrazit podobné