Koho budeme měnit? Fyzická modifikace jako vyústění lidského potenciálu?

Vítejte ve světě fyzických modifikací, kde se lidé s chutí pustí do úprav svého těla a využijí tak veškerý potenciál, který jim byl dán! Ať už se jedná o tetování, piercing, plastickou chirurgii nebo dokonce genetické úpravy, možnosti jsou nekonečné. Otázkou však zůstává, koho vlastně chceme měnit a proč?

Koho budeme měnit? Fyzická modifikace jako vyústění lidského potenciálu? - foto 1
Někteří jedinci se rozhodnou změnit svou fyzickou podobu z důvodu sebevyjádření a individuality. Proč nosit jednoduchý oblek, když můžete mít celé tělo pokryté tetováním a piercingy? Proč se spokojit s klasickými rysy obličeje, když můžete mít plastickou chirurgií vytvořené dokonalé rysy jako z reklamy na kosmetiku? A proč nevyužít genetických úprav k tomu, abyste byli nejlepší verzí sebe sama?

Další skupina lidí se rozhodne pro fyzické modifikace z čistě praktických důvodů. Například si mohou nechat vysadit třetí oko na čele, aby měli lepší periferní vidění. Nebo si mohou nechat implantovat křídla, aby se mohli pohybovat ve vzduchu jako ptáci. Možnosti jsou skutečně neomezené a jen na nás záleží, jak využijeme potenciál lidského těla.

A co když se rozhodneme změnit někoho úplně jiného? Co když si řekneme, že chceme měnit zvířata nebo dokonce rostliny? Proč by měly být jen lidé ti, kteří mohou využít fyzické modifikace k dosažení svého potenciálu? Možná bychom mohli vytvořit rostliny, které dokážou růst rychleji nebo zvířata, která mohou být odolnější vůči nemocem.

Takže koho budeme měnit? Možná by bylo nejlepší začít u sebe a postupně se dostávat k dalším formám života. Ať už se rozhodneme pro jakýkoliv druh fyzických modifikací, důležité je mít na paměti, že potenciál lidského těla je nekonečný a jen na nás záleží, jak ho využijeme. Takže jděte do toho a buďte tím nejlepším a nejzvláštnějším, kým můžete být!
Koho budeme měnit? Fyzická modifikace jako vyústění lidského potenciálu? - foto 2
Koho budeme měnit? Fyzická modifikace jako vyústění lidského potenciálu? - foto 3
Publikováno: 21. 4. 2024 20:00 Redakce, všechny fotografie jsou ilustrační
Přidat na Seznam.cz Přidat na Feedly.com Přidat na Feedly.com

Diskuse k článku

Připravujeme

Další články